Haral Wiberg Tush

Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush
Haral Wiberg Tush

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Älgpar, signerad och daterad Harald Wiberg 1958, tush, ca 17x33 cm

Med dedikation

350191

2015-12-20