Sockerskål och gräddkanna silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, importstämplar, vikt ca 230 g, KAFFAKANNA, nysilver medföljer, höjd ca 21 cm

Slitage

350193

2015-12-20