Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, fot i mässing med lejontassar, två skärmar, total höjd ca 165 cm

Foten med bucklor och repor

350195

2015-12-20