Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ORIENTMATTA, Sparta, semiantik 1930-tal, 535x343 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnareföreningen
Jämnt sliten, ställvis hårdare slitage
350207
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här