Orientmatta Sparta semiantik

Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik
Orientmatta Sparta semiantik

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ORIENTMATTA, Sparta, semiantik 1930-tal, 535x343 cm
Proveniens: Svenska Uppfinnareföreningen

Jämnt sliten, ställvis hårdare slitage

350207

2016-02-28