Klaffbord Börge Mogensen
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, klaffbord, Fredericia Stolefabrik Danmark, etikettmärkt, fanerad i valnötsrot och betsad bok, höjd 55, 84 x 60, utfälld 160 cm
Bruksslitage, mindre ythål, bordskant med spricka
350217
2015-12-21