Klaffbord Börge Mogensen

Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen
Klaffbord Börge Mogensen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, klaffbord, Fredericia Stolefabrik Danmark, etikettmärkt, fanerad i valnötsrot och betsad bok, höjd 55, 84 x 60, utfälld 160 cm

Bruksslitage, mindre ythål, bordskant med spricka

350217

2015-12-21