Rudbeck oljemålning

Rudbeck oljemålning
Rudbeck oljemålning
Rudbeck oljemålning
Rudbeck oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDBECK (1900-tal): Stillben, olja på pannå, signerad och daterad Rudbeck -45, ca 42x33 cm

350224

2015-12-22