Rudbeck oljemålning
Valmis
2015-12-22
350224
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
RUDBECK (1900-tal): Stillben, olja på pannå, signerad och daterad Rudbeck -45, ca 42x33 cm