Urna Rörstrand

Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand
Urna Rörstrand

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, på metallfot, Rörstrand, omkring 1900, porslin, förgylld blomdekor, höjd 28 cm

Smärre krackelyr

350228

2015-12-21