Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, på metallfot, Rörstrand, omkring 1900, porslin, förgylld blomdekor, höjd 28 cm
Smärre krackelyr
350228
2015-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här