Kontorsljustakar mässing

Kontorsljustakar mässing
Kontorsljustakar mässing
Kontorsljustakar mässing
Kontorsljustakar mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KONTORSLJUSSTAKAR, 8 st, mässing, 1800-talets mitt, bl a Skultuna Bruk, höjd 10-15 cm

Slitage

350238

2015-12-21