Sängbord byrå 1900-talets mitt
2015-12-21
350248
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, BYRÅ, 1900-talets mitt, fanérade i björk, skivor i råglas, draghandtag i mässing o plast, nattduksbordens mått höjd ca 52, 43x34, byråns mått höjd ca 65, 100x43 cm
Ytskador, nyckel saknas