Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, för 2 ljuspunkter, stomme i mässing, delvis svartlackerad, total höjd ca 180 cm

Ytslitage, skärmarna med fläckar

350250

2015-12-21