Brasställ 1800-tal

Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRASSTÄLL, 3 dlr, 1800-tal, nyrokoko, brons, rikt dekorerad med gethuvuden, maskaroner, kransar och rocailler, höjd ca 45, längd ca 32+75+32 cm (justerbar längd)

Slitage

350254

2015-12-21