Schatull lönnfack

Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack
Schatull lönnfack

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1900-talets första hälft, Frankrike, märkt "Breveté, SGDG made in France", med lönnfack i form av 4 böcker, höjd ca 20, 33 x 27 cm

Slitage, insidan med ritade streck

350265

2015-12-21