Karmstolar stolar bord Karl Johan-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 6 st, SALONGSBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérade i mahogny, stopade sitsar i randig klädsel, bordets mått höjd ca 76, 111x66 , stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Ytskador, lagningar
350275
2015-12-21