Bokhyllor Josef Frank
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhyllor, 3 sektioner+ett underede, Svenskt Tenn, modellnummer 2112, mahogny, nedtill skåp med hyllinredning, draghandtag av mässing, höjd 223, 100 x 45, underredet ca höjd 58, 99x45 cm
Ytskador, slitage, ett draghandtag skadat
350294
2015-12-21