Bokhyllor Josef Frank

Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank
Bokhyllor Josef Frank

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhyllor, 3 sektioner+ett underede, Svenskt Tenn, modellnummer 2112, mahogny, nedtill skåp med hyllinredning, draghandtag av mässing, höjd 223, 100 x 45, underredet ca höjd 58, 99x45 cm

Ytskador, slitage, ett draghandtag skadat

350294

2015-12-21