Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 2 dlr, 1800-tal, halvmåneformat, svarvade ben, svartmålat, höjd ca 74, diameter ca 121 cm

Renoverat, ytskador

350300

2015-12-21