Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), "Stora ängen", Klåverön, Marstrand, signerad Björnberg -36, olja på pannå, 25x34 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

350313

2015-12-28