Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRCHIFFONJÉ, engelsk stil, 1900-tal, läderkädd skiva, draghandtag i patinerad mässing, höjd ca 116, 64x42 cm
Låset kärvar, ytskador
350330
2015-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här