Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, omkring 1900, jugendbeslag i mässing, betsad och lackad furu, lådfronter fanerade i valnöt, 5 lådor, höjd ca 111, 86 x 40 cm
Slitage, märken, repor
350343
2015-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här