Roland Svensson litografi
2015-12-21
350348
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Segling i utskärgård, signerad Roland S, 4/20, färglitografi, ca 43 x 55 cm
Fläck