Högtalare Philips radio Telefunken

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGTALARE, RADIO, 1900-talets första hälft, Philips resp. Telefunken, delvis bakelit , högtalarns höjd 48 cm

Funktioner ej prövade, slitage

350354

2015-12-21