Edenfalk och Vallien glas

Edenfalk och Vallien glas
Edenfalk och Vallien glas
Edenfalk och Vallien glas
Edenfalk och Vallien glas
Edenfalk och Vallien glas
Edenfalk och Vallien glas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT EDENFALK, skål, BERTIL VALLIEN, skål och vas, glas, bägge skålarna signerade, höjd ca 10-15 cm

Bruksslitage

350368

2015-12-21