Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BENGT EDENFALK, skål, BERTIL VALLIEN, skål och vas, glas, bägge skålarna signerade, höjd ca 10-15 cm
Bruksslitage
350368
2015-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här