Tora Vega Holmström

Tora Vega Holmström
Tora Vega Holmström
Tora Vega Holmström
Tora Vega Holmström
Tora Vega Holmström
Tora Vega Holmström

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORA VEGA HOLMSTRÖM (1880-1967): Astrar i vas, signerad TVH, akvarell på papper, 46x34 cm

350379

2015-12-21