Glasfiguriner

Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner
Glasfiguriner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 11 st, glas, i form av fiskar, bl a gädda och aborre, längd ca 15-20 cm, FRANCO ANNONI, "Trygghet", snäckformad skulptur, signerad och numrerad 279/1250, sockel medföljer, sockelns längd ca 15,5 cm

350384

2015-12-21