Oskar Bergman Oktoberdag

Oskar Bergman Oktoberdag
Oskar Bergman Oktoberdag
Oskar Bergman Oktoberdag
Oskar Bergman Oktoberdag
Oskar Bergman Oktoberdag
Oskar Bergman Oktoberdag

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Oktoberdag,
signerad och daterad Oskar Bergman, okt. 1944, akvarell på papper, 36 x 51 cm

350391

2015-12-22