Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Oktoberdag,
signerad och daterad Oskar Bergman, okt. 1944, akvarell på papper, 36 x 51 cm
350391
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här