Harald Wiberg teckning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HARALD WIBERG (1908-1986): Skogsglänta med älg, signerad och daterad, Harald Wiberg, 1956, blyerts och kol, ca 29x28 cm
Kuntoraportti
350392
Päivämäärä:
2015-12-22