Jenny Nyström, Akvarell

Jenny Nyström, Akvarell
Jenny Nyström, Akvarell
Jenny Nyström, Akvarell
Jenny Nyström, Akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Sagoillustration, tuschlavering med täckvitt, signerad J.N.,13x22 cm.

350395

2015-12-22