Carin Nilsson skulptur

Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur
Carin Nilsson skulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973), tillskriven: Sittande kvinna, otydligt signerad och daterad Carin N -46, brons, höjd 23 cm

350396

2015-12-22