Soffa Gripsholm

Soffa Gripsholm
Soffa Gripsholm
Soffa Gripsholm
Soffa Gripsholm
Soffa Gripsholm
Soffa Gripsholm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, gripsholmsmodell, rödrandig klädsel, längd ca 125 cm

Slitage

350399

2015-12-22