Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-tal, mahogny, steg klädda i grönfärgat läder, går att fälla ut som soffbord, höjd ca 72 (45 utfälld som bord) 68 x 41 cm

Slitage

350413

2015-12-22