Steiff figurer

Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer
Steiff figurer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF FIGURER, 6 st, 1900-talets andra hälft, bestående av tomte, 2 rådjur, igelkott, apa samt uggla, höjd ca 11-30 cm

Bruksslitage, saknar delvis märkning

350422

2015-12-22