Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, SÅSSKED, MEDICINSKEDAR, FRUKTKNIVAR, 18 dlr, silver, bl.a. Goerg Jensen, GAB, vikt exkl. fruktknivar ca 350 g

Gravyrer, insristat personnummer, slitage, fruktknivar med skador

350431

2015-12-22