Paolo San Lorenzo Da blandteknik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAOLO SAN LORENZO DA (1935), (9), kompositioner med kvinnofigurer, blandteknik, signerade, delvis daterade, samtliga är förstasidan i anteckningsböcker i handgjort exklusivt papper, texten Paolo da san Lorenzo i relief på försättsbladet, mått ca 14 x 11 - 17 x 13 cm

350433

2015-12-22