Paolo San Lorenzo Da blandteknik
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAOLO SAN LORENZO DA (1935), (9), kompositioner med kvinnofigurer, blandteknik, signerade, delvis daterade, samtliga är förstasidan i anteckningsböcker i handgjort exklusivt papper, texten Paolo da san Lorenzo i relief på försättsbladet, mått ca 14 x 11 - 17 x 13 cm
350433
2015-12-22