Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kyrktorn, signerad och otydligt signerad, akvarell, ca 31x 18 cm
350438
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här