Wilhelm von Gegerfeldt akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Kyrktorn, signerad och otydligt signerad, akvarell, ca 31x 18 cm

350438

2015-12-22