Piedestaler 1900-talets första hälft
Closed
2015-12-22
350444
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, björk, höjd 90 resp 102, vardera ca 25x25 cm
Smärre ytskador