Piedestaler 1900-talets första hälft

Klubbat för:

550 SEK

1 200 SEK

PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets första hälft, björk, höjd 90 resp 102, vardera ca 25x25 cm

Smärre ytskador

350444

2015-12-22