Nattduksbord/ lampbord 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD/ LAMPBORD, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 57 resp 58,5, 43,5x43 resp 44x43,5 cm
Bruksslitage, smärre ytskador, draghandtagen med ytslitage
350453
2015-12-22