Nattduksbord/ lampbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGBORD/ LAMPBORD, 2 st., snarlika, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 57 resp 58,5, 43,5x43 resp 44x43,5 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, draghandtagen med ytslitage

350453

2015-12-22