Richardo Charpani litografier

Richardo Charpani litografier
Richardo Charpani litografier
Richardo Charpani litografier
Richardo Charpani litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARDO CHARPANI (1930-1997): (2) Figurscener, signerade Charpani, 4/15 b resp 5 6/6, litografi, vardera ca 45 x 62 cm

Gulnade, fläckar, uppfodrade

350473

2015-12-22