Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), Virve, 1943, signerad och daterad E. Wiiralt 1951, torrnål, 34,5x31,5 cm, oramad, II état

350486

2015-12-22