Maria Miesenberger litografi

Maria Miesenberger litografi
Maria Miesenberger litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA MIESENBERGER (född 1965): "Träff", signerad och daterad Maria Miesenberger -99, 253/290, färglitografi, ca 39 x 38 cm

350492

2015-12-22