Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), Astrid - Demi Nude, 1943, signerad och daterad, torrnål, 49,5x32,5 cm, oramad

350506

2015-12-22