Eduard Wiiralt mezzotint

Eduard Wiiralt mezzotint
Eduard Wiiralt mezzotint
Eduard Wiiralt mezzotint
Eduard Wiiralt mezzotint
Eduard Wiiralt mezzotint
Eduard Wiiralt mezzotint

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), Monika, 1942, signerad och daterad, mezzotint, 48x32,5 cm, oramad

350509

2015-12-22