Guena Rogozny oljemålning
Closed
2015-12-22
350513
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948), blomsterstileben, signerad Rogozny 2012, olja på duk, ca 70 x 80 cm
Oramad