Guena Rogozny oljemålning

Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning
Guena Rogozny oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUENA ROGOZNY (född 1948), blomsterstileben, signerad Rogozny 2012, olja på duk, ca 70 x 80 cm

Oramad

350513

2015-12-22