Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talet slut, pastellagedekor, förgylld, ca 180x70 cm
Omfattande pastelage skador
350543
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här