Malcolm Morley litografi

Malcolm Morley litografi
Malcolm Morley litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALCOLM MORLEY (född 1931): Mini masters, signerad Malcom Morley, numrerad 100/150, färglitografi, 60x85 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

350548

2015-12-22