Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 4 paneler, Japan, 1900-tal, ristad dekor, vardera del ca 40, höjd 184 cm
Slitage
350554
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här