Matta Kazzak

Matta Kazzak
Matta Kazzak
Matta Kazzak
Matta Kazzak

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

ORIENTMATTA, Kazzak, 1900-talets början, medaljonger på mörkblå botten, 232x132 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Jämt slitage, mindre lagningar

350557

2015-12-22