Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
ORIENTMATTA, Kazzak, 1900-talets början, medaljonger på mörkblå botten, 232x132 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Jämt slitage, mindre lagningar
350557
2015-12-22