Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talet slut, barock stil, ek, skuren dekor, broderad ryggtavla, totalhöjd ca 142, sitthöjd ca 52 cm

Slitage

350560

2015-12-22