Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1800-talet slut, barock stil, ek, skuren dekor, broderad ryggtavla, totalhöjd ca 142, sitthöjd ca 52 cm
Slitage
350560
2015-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här