Sigillstamp

Sigillstamp
Sigillstamp
Sigillstamp
Sigillstamp
Sigillstamp
Sigillstamp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGILLSTAMP, 14 k guld, infattad agat, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm

Skador

350569

2015-12-19