Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGILLSTAMP, 14 k guld, infattad agat, 1800-talets andra hälft, höjd 3 cm
Skador
350569
2015-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här